Bizi tanıyın

Yalıçiftlik koyunun bittiği yerde başlıyor bizim hikayemiz. Bodrum’un en güzel denizine doğru açıyoruz kapılarımızı.

Ma’Kara, Bodrum’un Gökova Körfezi’ne açıldığı yerde, geniş sahiliyle ve manzarasıyla göz dolduruyor. 2015’te kapılarımızı ilk açtığımızdan itibaren misafirlerimize bir aile işletmesinin tüm samimiyetini sunmayı ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefledik.

Burada bir mekandan beklediğiniz her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Hem sahilde, ağaçların altındaki şezlonglarımıza uzanarak, gün boyu nefis kokteyllerimiz eşliğinde doya doya dinlenip denizin ve güneşin keyfini çıkarabilir hem de mutfağımızda her gün doğal ürünlerle hazırladığımız yemeklerimizin tadına varabilirsiniz.

Denizin yanı başındaki masanızda, önünüzde taptaze balığınız elinizde buz gibi kadehiniz ile otururken doğru yerde olmanızın haklı gururu yüzünüzden okunuyor olacak.

Ve akşama doğru, günbatımı nefes kesen görüntüsüyle sizi büyülerken, buradan ayrılmak istemeyeceğiniz için bahçemizdeki bungalovlarımızda konaklayabileceksiniz.

Gecesi gündüzünden başka güzel olan Ma’Kara, sizi yepyeni güne huzur ve enerji dolu şekilde hazırlayacak.

Asırlık zeytin ağaçlarının arasında, pencereleri masmavi sulara bakan, verandasında kahvenizi keyifle yudumlayacağınız ahşap bungalovlarımız, konaklamanız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı.

Elbette güne bol oksijen ile başlamak iştahınızı açacağı için, restoranımızın özenle hazırlanmış kahvaltısını ve özellikle herkesin favorisi olan ev yapımı patates kızartmamızı tatmadan sizi göndermeyeceğiz, çünkü Ma’Kara’da tatil eksiksiz yaşanır.